İlkelerimiz ve Değerlerimiz

AlagozBilisim.com_ProfesyonelProfesyonellik: İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar, iş ile ilgili gelişmeleri yakından izler ve işimizin gerektirdiği önceliklere göre değerlendiririz.

 

AlagozBilisim.com_Musteri_OdakliMüşteri Odaklı: Tüm çalışmalarımızda müşterilerimiz odak noktamızdır. Her müşteri özeldir düşüncesiyle en uygun çözümü bulmak amacıyla onları dinler, birikimlerimiz ışığında çözümler planlar, projelendirir, onay alır, uygular, bakım ve devamlılık planları ile tam bir çözüm sunmak için çalışırız.

 

AlagozBilisim.com_Saygili

Saygı: İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutar, etik kurallara bağlı kalarak hareket ederiz. İşlerimizde dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

 

AlagozBilisim.com_Dinamik

Dinamizm: Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli inceleyerek, değişime zamanında yanıt veririz. Sürekli gelişme fikri esneklik anlayışımızın temelini oluşturur ve bu nedenle çözümlerimizi ve bilgilerimizi sürekli geliştiririz.

 

AlagozBilisim.com_Yenilikci

Yenilikçilik: Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincinde olarak sunduğumuz çözümlerin; çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.

 

AlagozBilisim.com_Ekip_Calismasi

Ekip Çalışması: İşbirliği, karşılıklı bağlılık, ekibi oluşturan bireylerin uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.

 

AlagozBilisim.com_Sorumluluk

Güvenilirlik: Bizim ve bizimle iş yapan müşterilerimiz için birinci önceliğimizdir. Kişiler arasında olduğu gibi kurumlar arası güvenin sağlanması karşılıklı sağlıklı iletişiminin temel yapı taşlarındadır. Çalışmalarımızda müşterilerimiz güven ve samimiyetimize inanmasını bekler, bu beklentiyi karşılamak tüm gayretimiz ile odaklanarak çalışırız.

 

AlagozBilisim.com_Guvenilir

Sorumluluk: Çalışmalarımızı, sunduğumuz ürün ve hizmetler ile müşterilerimize karşı sorumlu olduğumuz bilinci ile yürütürüz. Sorumluluk alanımızı sözleşmeler ile belirler ve sözleşmeden kaynaklanan yetki ve sorumluluğumuzun bilinci ile hareket ederiz.