Hakkımızda

Alagozbilisim_kurumsal_5N1K

Ne yapıyoruz?

Alagozbilisim_Kurumsal_Ne

Birlikte çalıştığımız kişi ve kurumları internet üzerinde en iyi şekilde temsil edebilecek yapıları oluşturmak üzere planlama ve tasarımdan başlayarak, geliştirme, yayınlama, bakım ve güncelleme dâhil olmak üzere tüm hizmetlerin projelendirilerek gerçekleştirilmesi amacıyla tek noktadan sürdürülebilir ve akılcı çözümler sunuyoruz.


Neden Yapıyoruz?

Alagozbilisim_Kurumsal_Neden

Birçok kişi ya da kurum kullanmakta olduğu mevcut sistemleri ile çözüm geliştirdiğinden hizmetler güncelliğini yitirmekte, arama motoru ve kullanıcı gözünde değer kaybetmektedir. Hedeflediği kitleye ulaşmayan tanıtımlar, durağan olarak çalışan ve sadece bilgi veren, güncelliğini yitirmiş internet siteler yanında sadece görsel öğeler ile süslenmiş ve bilgi içermeyen web siteleri günümüz kullanıcılarının modası geçmiş bir yapı olarak algılamalarına ve kısa sürede terk etmelerine neden olmaktadır. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulması gereken yapıların, ihtiyaç ve alışkanlıkları dinamik olarak değişen ve farklılaşan günümüz kullanıcılarına ulaşması amacıyla çalışıyoruz.


Nasıl yapıyoruz?

Alagozbilisim_Kurumsal_Nasil

Diğerlerinden farklı olarak bizler, internet hizmetlerini süreklilik gerektiren, günün şart ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek devam eden bir süreç olarak planlıyoruz. Bu nedenle hazırladığımız çalışma planları, size ya da işinize en uygun yapının ne olduğu ile başlayan bir dizi görüşme ile hedeflediğiniz kitleye ulaşmanız için gereken çalışmaları içermektedir. Planlama süreçlerinden sonra oluşturulacak yapının taslak çalışmaları, içermesi gerekli bilgi ve görsellerin tasarımları ve uygulama geliştirme süreçleri ile devam etmekte olup, onayınızdan sonra gerçekleştirilen yayınlama sürecinden sonra bakım ve düzeltmeler ile devam etmektedir. Planlamada öngörülmüş ise yaşayan bir yapının kurulması amacıyla belirli aralıklar ile ekleme, güncelleme ve yenileme çalışmaları yapılmaktadır.


Ne zaman yapıyoruz?

Alagozbilisim_Kurumsal_Ne_zaman

İhtiyaçlarınızın belirlenmesini amaçlayan ilk görüşme sonrasında yapılacak işlere ait bir çerçeve belirlenerek bir çalışma takvimine bağlanır. Çalışma planı hazırlanası gerekli olan durumlarda bu planlama için zaman belirlenir ve onayınız sunulur. Bu takvimde öngörülen iş ve işlemler belirlenmiş olan zaman dilimleri içerisinde tamamlanarak size onay için bilgi sunulur. Onayınızdan sonra gerçekleştirilen işlemler tamamlandığında ve / veya takvime göre raporlama yapılır. Tüm bu görevleri yerine getirilmiş içeriği ve planlaması yapılmış bir web sitesi bir hafta içerisinde yayına başlayabilir. Arama motoru ve diğer planlanmış medya araçlarında gösterime başlanması iki ila dört haftalık bir zaman gerektirecektir.


Nerede Yapıyoruz?

Alagozbilisim_Kurumsal_Nerede

Tabi ki Internet üzerindeyiz! İşimizin doğası gereği Internet mecralarını takip ve gözlemlemek için sizin adınıza Internet’te bulunmayı görevlerimiz arasında saymaktayız. Sürekli göz önünde olmak yerine, siz aradığınızda ulaşabileceğiniz noktalarda bulunmayı tercih etmekteyiz. Internet üzerinde yer almanın kolaylığını ve hızını yaşamanız için sürekli erişebileceğiniz alanlardan Skype, MSN, Google Talk, Yahoo! Messenger, Faceebook, Twitter gibi farklı kanallardan bize ulaşabilir, telefon ya da mail ile iletişim kurabilirsiniz. İşlemlerinizin düzenli ve takip altında olabilmesi için iletişim kanallarımız çeşitli olsa bile bizler yazılı kayıt tutmayı esas kabul ediyoruz. Bu nedenle bizlere e-posta göndererek görüş, öneri, istekleriniz bildirmenizi rica ediyoruz. Yaptığınız tüm yazışmalar proje dosyanızda bulunacak, gerektiğinde sizin incelemenize sunulacaktır.


Kim yapıyor?

Alagozbilisim_Kurumsal_Kim

Alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadromuz, projede bulunan unsurların planlanmasından sonra bir araya gelerek iş planı doğrultusunda çalışmalar yaparak tam ekip uyumu içerisinde zaman planlarına göre oluşturdukları süreçleri bir araya getirirler. Kendi özel alanında uzmanlaşmış kişilerin, projeniz için en iyisini oluşturma gayretinin ürünü olan çalışma, taslak, onay, yayınlama, bakım ve güncelleme aşamalından geçer. Her bir aşamada ilgili alandaki düzenlemeler, sorumlusu tarafından yerine getirilir.